o szufladzie

Niniejsza witryna powstała na jednym z blogowych serwisów w 2005 r. Później przeniosłem ją na inny serwis, a następnie na własny serwer. Nie promuję jej i nie mam ambicji, by czytały ją tysiące lub miliony. To po części osobisty pamiętnik, a po części archiwum tekstów powstałych na bazie różnych listów czy wypowiedzi na portalach społecznościowych, które pragnę uchronić przed zagubieniem w internetowym chaosie.

Od niedawna nie ma możliwości komentowania wpisów – komentarze rzadko wnosiły cokolwiek do spraw, o których piszę, za to wszędobylski spam i hejt wlewały się każdym możliwym otworem. Jeśli jednak ktoś chciałby nawiązać ze mną kontakt, napisać, co myśli (wciąż wierzę, że gdzieś tam jest ktoś widzący świat podobnie jak ja), zapraszam do staromodnej komunikacji bilateralnej, kameralnej, pozbawionej pokusy krygowania się przed innymi komentującymi i  obcymi czytelnikami:

o nocnym grajku

Urodziłem się w Łomży, pięknym miasteczku w dolinie Narwii, a wychowałem w Chełmie. Mieszkałem przez 8 lat w Krakowie, w międzyczasie w Radomsku i okolicy, w Łodzi, nad jeziorem niedaleko Olsztyna, w końcu osiadłem wraz z żoną i synkiem w stuletnim domu na warmińskim wygwizdowie. Zajmuję się pisaniem, redakcją i piosenkowaniem. Odkrywam świat i prawa nim rządzące, wgłębiam się w szczegóły, brnę w gęstwiny sensów. Kieruję się w życiu intuicją – próbuję jak ślepiec wybadać w chaosie, którędy wiedzie moja droga, i z ufnością tam się kierować.

Interesuję się wszystkim, co może mi posłużyć do poszerzenia mojego wglądu i do intuicyjnego, ekspresyjnego, intelektualnego, jakiegokolwiek wyrażania tego, co odkrywam i co spostrzegam. Dlatego oprócz pisania piosenek czasem rysuję i szukam ciekawych ujęć fotograficznych.